Villë luksoze në shitje Golem kodi-009

Villë 3 Bedroom 2 Bathroom 1 Garage

Vila është në një fshat Turistik tek "Pishat e Buta" në Golem , shumë afër detit dhe mes gjelbërimit të pishave . Fshati është i rrethuar dhe ruhet me roje 24 orë. Vila është dy katëshe me oborr 415 m2 dhe sipërfaqe ndërtimi rreth 200m2. Villa është në gjendje shume të mirë , dhe e mobiluar tërësisht ,çdo ambient ka kondicioner , dhoma e ndjenjes gjithashtu ka edhe oxhak ,vila ka te instaluar dhe sistemin e ftohjes dhe ngrohjes.

Contact An Agent

Të dhënat mbi pronën kodi -009

• Vendi :Golem
• Shtëpi 2 katëshe
• 200m2 banim
• 4.15 ari tokë
• Sallon
• Kuzhinë
• 3 dhoma gjumi
• 2 Banjo
• Ballkon
• Çmimi 200.000€ I negociushëm
Shitet nga agjencioni INTERCAPITAL