Shtëpi qira kodi-302

Shtëpi 4 Bedroom 3 Bathroom 1 Garage

Përshkrimi : Shtëpia është e re e rregulluar bukur dhe e mobiluar me mobilje bashkohore .Ka 2 sallona me kuzhinë ,4 dhoma gjumi 3 banjo,terrace,garazhë ,oborr . Lokacioni : Shtëpia gjendet në Lagje të spitalit Informata e qerasë: Çmimi 1600€ Jepet nga agjencioni INTERCAPITAL

Contact An Agent

Të dhënat mbi pronën:kodi -302
• Lagje spitalit
• Shtëpi
• 260m2
• 2 Sallona
• 4 Dhoma gjumi
• Kuzhinë
• 3 Banjo
• 2 Ballkon
• Bodrum
• Parking