290.000€

Shtëpi në shitje kodi-9733

Shtëpi 3 Bedroom 4 Bathroom

Shitet shtëpia luksoze në lagjen Marigona residencë .Shtëpia ka dhe sallonin me kuzhinë me 87m2 hapësirë , 3 dhoma gjumi secila me banjo,oborr dhe bodrum çmimi 290.000€ i negociushëm.

Contact An Agent

Të dhënat mbi pronën kodi -9733

• Vendi : Marigona residence
• 3 ari
• 2 kate
• Bodrum
• 262m²
• Sallon
• Kuzhinë
• 3 dhoma gjumi
• 4 Banjo
• Ballkona
• Oborr
• Komplet e mobiluar
• Çmimi 290.000€ i negociushëm
• Shitet nga agjencioni INTERCAPITAL