350.000€

Shtëpi në shitje kodi-140

Shtëpi 3 Bedroom 3 Bathroom 1 Garage 300m2 ft2

Shtëpia e modifikuar komplet .Dyer dritare nga Llesna ,derë të blinduar. Komplet shtëpia me sistem të alarmit dhe senzorë në tërë xhamat. Teknika e kulitetit të lartë(tv,elementet të kuzhinës,banjot kerasan,makina të larjes ,tharjes). Kontratë të notarizuar me Lagjen NIC shtëpia është në process të legalizimit. Shitet e mobiluar (pa aksesorë,vazo,piktura,disa dekore shtesë).

Contact An Agent

Të dhënat e pronës kodi -140

· 3 vjet e banueshme
· 4 ari tokë
· 300 m2
· Dhomë e ditës me kuzhinë 80m
· 3 dhoma të gjumit
· Nën kulmi në gjendje të renovuar
· 3 ballkona
· Oborr
· 2 banjo
· 1 wc
· Nxemje-pelet,rrymë,solare
· Kabllovike ne 2 katet të ndara
· Kamin me dru
çmimi 350.000euro