280.000€

Shtëpi në shitje kodi-136

Shtëpi 5 Bedroom 3 Bathroom

Shtëpia ka 350 m2 hapësirë dhe me 4 ari kopsht. Shtëpia ne 350 m2 të saj ka këtë renditje P+2, një dhomë dite, kuzhinë, pesë dhoma gjumi, tri banjo, një wc, depo ushqimore, pesë ballkona dhe garazha. Shtëpia ka poashtu ngrohje qëndrore, invertor, rezervuar uji,çmimi 280,000 euro .

Contact An Agent

Të dhënat mbi pronën kodi -136
• Vendi : Prishtinë
• Lagjja : Veternik
• P+2 kate
• 350m²
• Sallon
• Kuzhinë
• 5 Dhoma gjumi
• 3 Banjo
• Wc
• Ballkona
• Ngrohje qendrore
• Klima
• Oxhak
• Çmimi 280.000€

Shitet nga agjencioni INTERCAPITAL