370.000€

Shtëpi në shitje kodi-135

Shtëpi 4 Bedroom 4 Bathroom 1 Garage

Contact An Agent

Të dhënat mbi pronën kodi -135
• Vendi : Prishtinë
• Lagjja:Veternik
• Shtëpi
• 2 kate dhe bodrum
• 410m²
• Sallon
• Kuzhinë
• 4 dhoma gjumi
• 3 Banjo
• Ballkon
• 4 ari oborr
• Çmimi 370.000€
Shitet nga agjencioni INTERCAPITAL