Shtëpi me qira kodi-134

Shtëpi 4 Bedroom 4 Bathroom 2 Garage

Contact An Agent

Të dhënat mbi pronën kodi -134
• Vendi : Prishtinë
• Lagjja : Tauk bahqe
• Shtëpi ekstra e mobiluar
• 2 Sallona
• Kuzhinë
• 4 Dhoma gjumi
• 4 Banjo
• Ballkon
• Terracë kulmi
• Bazen dhe garazhë
• Çmimi 2.300€
Jepet nga agjencioni INTERCAPITAL