310.000€

Shtëpi në shitje kodi-132

Shtëpi 4 Bedroom 3 Bathroom 2 Garage

Përshkrimi: E vendosur në një lagje të bukur të Prishtinës kjo shtëpi është e rregulluar dhe e dekoruar ekstra .Ka një sipërfaqe të madhe me një sallon dhe kuzhinë moderne,ka 4 dhoma gjumi+2 dhoma , Ngrohje qendrore,bunari me gypa betoni (Fi 1000) përplot ujë rrethojë moderne,rrufepritës, internet TV ,kabllovik ,instalimi i alarmit.

Contact An Agent

Të dhënat mbi pronën:kodi-131
• Marigona 2
• Shtëpi
• 396m²
• 3 ari
• Sallon
• Kuzhinë
• 6 Dhoma gjumi
• 5 Banjo
• 2 Ballkona
• Garazhë
• Nxemje qëndrore
• Alarm