200.000€

Shtëpi në shitje kodi-130

Shtëpi 3 Bedroom 2 Bathroom 2 Garage

Përshkrimi:Shtëpia është 2 katëshe ka hapësire të mjaftueshme me mbi 160m2 si dhe oborr 4 ari. Ka 3 dhoma gjumi,salon,kuzhinë ,banjo ,wc ,ballkon nxemje qëndrore. Lokacioni :Shtëpia gjendet në Arbëri Informata e shitjes: Çmimi 200.000€ Shitet nga agjencioni INTERCAPITAL

Contact An Agent

Të dhënat mbi pronën:kodi-130
• Arbëri
• Shtëpi
• 4 ari oborr
• 2 katëshe
• 160m²
• Sallon
• Kuzhinë
• 3 dhoma gjumi
• Banjo
• wc
• Ballkon
• Garazhë
• Nxemje qëndrore