160.000€

Shtëpi në shitje kodi-129

Banesë 3 Bedroom 2 Bathroom 1 Garage

Përshkrimi:Shtëpia është 3 katëshe ka hapësire të mjaftueshme me mbi 300m2 si dhe oborr 2.5 ari. Ka 3 dhoma gjumi,salon,kuzhinë ,banjo ,wc ,ballkon nxemje qëndrore. Lokacioni :Shtëpia gjendet në Breg diellit Informata e shitjes: Çmimi 160.000€ Shitet nga agjencioni INTERCAPITAL

Contact An Agent

Të dhënat mbi pronën:kodi-129
• Breg diellit
• Shtëpi
• 2.5ari oborr
• 3 katëshe
• 300m²
• Sallon
• Kuzhinë
• 3 dhoma gjumi
• Banjo
• wc
• Ballkon
• Garazhë
• Nxemje qëndrore