245.000€

Shtëpi në shitje kodi-128

Shtëpi 4 Bedroom 2 Bathroom 2 Garage

Përshkrimi:Shtëpia është e re e ndërtimit kualitativ .Ka hapësire të mjaftueshme me mbi 400m2 si dhe oborr 2.7 ari. Lokacioni :Shtëpia gjendet në Breg diellit Informata e shitjes: Çmimi 245.000€ Shitet nga agjencioni INTERCAPITAL

Contact An Agent

Të dhënat mbi pronën:kodi-128
• Breg diellit
• Shtëpi
• 2.7ari oborr
• 3 katëshe+nënkulmi
• 400m²
• Sallon
• Kuzhinë
• 4 dhoma gjumi
• Banjo
• wc
• Ballkon
• Garazhë
• Nxemje qëndrore