Shtëpi në shitje kodi-127

Banesë 4 Bedroom 3 Bathroom 2 Garage

Përshkrimi:Shtëpia është e re ka mbi 500m2 .Ka 4 dhoma gjumi ,sallon,kuzhinë, ballkon,2 banjo,bodrum ,garazhë,oborr është e rregulluar dhe e mobiluar . Lokacioni :Shtëpia gjendet në Veternik Informata e shitjes: Çmimi 300.000€ Shitet nga agjencioni INTERCAPITAL

Contact An Agent

Të dhënat mbi pronën:kodi -127
• Veternik
• Shtëpi
• 3 katëshe
• 500m²
• Sallon
• Kuzhinë
• 4 dhoma gjumi
• 2 Banjo
• wc
• Ballkon
• Nxemje qëndrore
• Bodrum