Shtëpi në shitje kodi-125

Shtëpi 3 Bedroom 3 Bathroom 2 Garage

Përshkrimi:Shtëpi e bukur e rregulluar në stil modern me një hapësirë të madhe salon,kuzhinë ,3 dhoma gjumi ,3 banjo ,terracë të madhe me një pamje të bukur si dhe oborr. Lokacioni :Shtëpia gjendet në Veternik Informata e shitjes : Çmimi 360.000€ Shitet nga agjencioni INTERCAPITAL

Contact An Agent

Të dhënat mbi pronën:kodi -125
• Veternik
• Shtëpi
• 5 ari oborr
• 320m2 shtëpia
• Sallon
• Kuzhinë
• 3 dhoma gjumi
• 3 Banjo
• Ballkon