Shtëpi në shitje kodi-124

Shtëpi 4 Bedroom 3 Bathroom 1 Garage

Përshkrimi:Shtëpia është e rregulluar ekstra me bazen me oborr .Ka sallonin me dy pjesë 4 dhoma gjumi ,3 banjo , 3 ballkona dhe bazenin . Lokacioni :Shtëpia gjendet në Veternik Informata e shitjes: Çmimi 295.000€ Shitet nga agjencioni INTERCAPITAL

Contact An Agent

Të dhënat mbi pronën:kodi -124
• Veternik
• Shtëpi
• 280m²
• Sallon
• Kuzhinë
• 4 Dhoma gjumi
• 3 Banjo
• 3 Ballkona
• Bazen