Shtëpi në shitje kodi-123

Shtëpi 4 Bedroom 3 Bathroom 2 Garage

Përshkrimi:Shtëpia është e rregulluar ektsra me mobilje dhe enterier luksoz.Ka 4 dhoma gjumi dhe 2 sallona me 3 banjo bodrum dhe oborr . Lokacioni :Shtëpia gjendet në fshatin ndërkombtarë. Informata e shitjes: Çmimi 750.000€ Shitet nga agjencioni INTERCAPITAL

Contact An Agent

Të dhënat mbi pronën:kodi -123
• Në fshatin ndërkombtarë
• Shtëpi
• 420m2
• 2 Sallona
• Kuzhinë
• 4 Dhoma gjumi
• 3 Banjo
• 2 Ballkona
• Oborr 12 ari
• Bodrum