Shtëpi në shitje kodi-122

Shtëpi 3 Bedroom 2 Bathroom 1 Garage

Përshkrimi : Shtëpi është e re e ndërtuar rishtazi me 3 Dhoma gjumi sallon hapësirë komode e korridorit. Enterieri i shtëpisë është ekskluziv, i punuar me dekorime klasike dhe moderne 1 Banjo madhe Banjo e vogël 1 Kuzhinë të madhe 1 Tryezari Pjesa e ndarë për larjen dhe tharjen e rrobave Terracë e madhe Oborr të bukur Lokacioni : Shtëpia gjendet në lagjen e spitalit Informata e shitjes: Çmimi 150.000€ Shitet nga agjencioni INTERCAPITAL

Contact An Agent

Të dhënat mbi pronën:kodi -122
• Lagje të spitalit
• Shtëpi me oborr prej 3.5ari
• 205m2
• Sallon
• 3 Dhoma gjumi
• Kuzhinë
• Banjo
• Ballkon
• Oborr