Shtëpi në shitje kodi-121

Përshkrimi : Shtëpia është ekstra e renovuar dhe e rregulluar dhe ka një oborr të mrekullueshëm Lokacioni : Shtëpia gjendet në një lokacion shumë të mirë . Informata e shitjes: Çmimi 290.000€ Shitet nga agjencioni INTERCAPITAL

Contact An Agent

Të dhënat mbi pronën:kodi -121
Shtëpi në shitje te restorant Bajgora
Shtëpia ka 3.5 ari oborr dhe shtëpi 600m2
• 3 katëshe
• 600 m2,
• 3 Salon
• 3 Kuzhina
• 8 dhoma gjumi
• 4 Banjo dhe sauna
• Ballkona
• Garazhë