390.000 €

Shtëpi në shitje kodi-118

Shtëpi

Një hyrje ka Kati 1 Salon,kuzhine,1dhomë gjumi ,banjo ,wc,dy ballkona Kati 2 ka 3 dhoma gjumi banjo wc dy ballkona Kati 3 ka 4 dhoma gjumi dy ballkona Hyrja tjeter ka te njejten renditje E gjithe shtëpia është e mobiluar dhe e rrethuar Çmimi 390.000eur I negocushëm

Contact An Agent

ADRESA Bregu I diellit
Shtëpi me 5 ari oborr

2 hyrje

2x300m2

Nxemje qendrore

Dy garazha

Rezervuar I ujit