370.000 €

Shtëpi në shitje kodi-116

Shtëpi luksoze 6 Bedroom 3 Bathroom 3 Garage

Përshkrimi : Shtëpia është ekstra luksoze posedon të gjitha elementet për një vikend perfekt familjar ka hapsirë të mjaftueshme me 6 dhoma gjumi si dhe oborr të madh të rregulluar shumë bukur . Lokacioni :Shtëpia gjendet në Brezovicë Informata e shitjes: Çmimi 370.000€ I negocushëm Shitet nga agjencioni INTERCAPITAL

Contact An Agent

Të dhënat mbi pronën:kodi -116
Brezovicë
• Shtëpi 3 katëshe
• 330 m2,
• Dy salona,
• Dy kuzhina,
• Gjashtë dhoma gjumi
• Nxemje
• 3 Banjo
• Ballkon
• Sauna