300.000€

Shtëpi në shitje Arbëri kodi-969

Shtëpi 12 Bedroom 3 Bathroom 2 Garage

Shtëpia është me dy hyrje ,posedon 12 dhoma me madhësi të ndryshme,2 sallona nga 60 m2,garazhë 30 m2-për dy automjete,tri banjo me WC,3 kuzhina,podrum 25 m2 për thëngjill,podrum për nxemje 35 m2, dhe 8m2 për cisterna nafte,deposit për ujë 2.000 litrash plus për naftë 1.600l,me nxemje qëndrore:thëngjill ,naftë dhe elektrik,kopsht,pemë dhe pisha,me mundësi të përfitimit edhe të 160 m2 të sipërfaqes mbi garazhë dhe nënkulm me pamje nga qyteti.

Contact An Agent

Të dhënat mbi pronën kodi -969
• Vendi : Prishtinë
• Lagjja : Arbëria
• E ndërtuar në vitin 1981,me dokumentacion,
• 3 ari e 90 metra katror.
• 490m2 neto,
• Çmimi 300.000€ i negociushëm
• Shitet nga agjencioni INTERCAPITAL