Shtëpi me qira kodi -896

Jepet shtëpia me qira në lagje Tophane afër tregut.Shtëpia është e renovuar dhe është e rregulluar Ka sallon,kuzhinë, 4 dhoma gjumi ,2 banjo dhe oborr ,çmimi 1.800euro I negociushëm.

Contact An Agent

ë dhënat mbi pronën kodi -896
• Vendi : Prishtinë
• Lagjja : Tophane
• 120m²
• Sallon
• Kuzhinë
• 4 dhoma gjumi
• 2 banjo
• Ballkon
• Bodrum
• Komplet e mobiluar
• Çmimi 1.300€ i negociushëm
• Jepet nga agjencioni INTERCAPITAL