Shtëpi me qira kodi-495

Shtëpi 3 Bedroom 2 Bathroom 1 Garage

Shtëpia është komplet e mobiluar ka 3 dhoma gjumi,sallon,kuzhinë,2 banjo si dhe përmbi kulm stil penthouse me një sallon,kuzhinë,banjo,ballkon i madh .

Contact An Agent

Të dhënat mbi pronën kodi -495
• Vendi : Prishtinë
• Lagjja: Marigona 2
• 3 katëshe
• Sallon
• Kuzhinë
• 3 Dhoma gjumi
• 2 Banjo
• Ngrohje qendrore
• Ujë 24/h me bunar
• Çmimi 1.000€
Jepet nga agjencioni INTERCAPITAL