Shtëpi me qira kodi-489

s 3 Bedroom 3 Bathroom 2 Garage

Përshkrimi: E vendosur në zemër të qytetit të Prishtinës në një ndër lagjet më të bukura të qytetit kjo shtëpi mbresëlënëse me tri kate banim krenohet me dekorin elegant që ka . Ka dy dhoma pritjeje me kuzhinë bashkëkohore me plan të hapur. Një shtëpi fantastike e sapo rinovuar e cila ofron akomodim jashtëzakonisht të gjërë. Lokacioni :shtëpia gjendet në lagjen Arbëria Informata e qirasë: Çmimi 3000€ Jepet nga agjencioni INTERCAPITAL

Contact An Agent

Të dhënat mbi pronën:kodi-489
• Arbëri
• Shtëpi
• 400m²
• 2 Sallona
• 2 Kuzhina
• 3 Dhoma gjumi
• 3 Banjo
• Ballkon
• Nxemje qëndrore
• Alarm
• Kamera
• Garazhë dhe oborr