Shtëpi me qira kodi-410

Shtëpi 3 Bedroom 3 Bathroom 2 Garage

Përshkrimi:Shtëpi është ekstra e rregulluar ke mobilje të reja ka 3 dhoam gjumi,salon,kuzhinë terracë të madhe ,oborr dhe garazhë. Lokacioni :Shtëpia gjendet në fshatin ndërkombëtar. Informata e qirasë: Çmimi 3000€ në muaj. Jepet nga agjencioni INTERCAPITAL

Contact An Agent

Të dhënat mbi pronën:kodi -410
• Fshati ndërkombëtar
• Shtëpi
• Sallon
• Kuzhinë
• 3 dhoma gjumi
• Banjo
• wc
• Nxemje qëndrore
• Ballkon
• Oborr
• Garazhë