Shtëpi me qira kodi-408

Shtëpi 3 Bedroom 2 Bathroom 2 Garage

Përshkrimi:Shtëpia është e rregulluar dhe e mobiluar me të gjitha elementet ka sallon ,kuzhinë ,3 dhoma gjumi, banjo, wc ,ballkon. Lokacioni :Shtëpia gjendet në Arbëri Informata e qirasë: Çmimi 1000€ Jepet nga agjencioni INTERCAPITAL

Contact An Agent

Të dhënat mbi pronën:kodi -408
• Arbëri
• Shtëpi
• Sallon
• Kuzhinë
• 3 dhoma gjumi
• Banjo
• wc
• Nxemje qëndrore
• Ballkon
• Oborr