Shtëpi me qira kodi -405

Shtëpi 6 Bedroom 4 Bathroom 3 Garage

Përshkrimi:Shtëpia është e rregulluar dhe e mobiluar me të gjitha të reja ka sallon ,kuzhinë ,6 dhoma gjumi,4 banjo, ballkon të madh dhe oborr 4 ari. Lokacioni :Shtëpia gjendet te shkolla teknike Informata e qirasë: Çmimi 2000€ Jepet nga agjencioni INTERCAPITAL

Contact An Agent

Të dhënat mbi pronën:kodi -405
• Te shkolla teknike
• Shtëpi
• Oborr 4 ari
• 2 katëshe
• Sallon
• Kuzhinë
• 6 dhoma gjumi
• 4 Banjo
• Terracë të madhe