Shtëpi me qira kodi-304

Shtëpi 2 Bedroom 2 Bathroom 2 Garage

Përshkrimi : Shtëpia është e re e rregulluar bukur dhe e mobiluar me mobilje bashkohore .Ka sallonin me kuzhinë ,2 dhoma gjumi 2 banjo,terrace,garazhë ,oborr . Lokacioni : Shtëpia gjendet në Arbëri Informata e qerasë: Çmimi 800€ Jepet nga agjencioni INTERCAPITAL

Contact An Agent

Të dhënat mbi pronën:kodi -304
• Arbëri
• Shtëpi
• 150m2
• Sallon
• 2 Dhoma gjumi
• Kuzhinë
• 2 Banjo
• 2 Ballkona
• Bodrum
• Parking