Shtëpi me qira kodi-301

Shtëpi 4 Bedroom 4 Bathroom 2 Garage

Përshkrimi : Shtëpia ekstra e rregulluar dhe shumë komode .Me 4 dhoma gjumi secila dhome ka banjo salloni me kuzhinë dhe me oborr të rregulluar bukur. Lokacioni : Shtëpia gjendet në veternik Informata e qerasë: Çmimi 2300€ Jepet nga agjencioni INTERCAPITAL

Contact An Agent

Të dhënat mbi pronën:kodi -301
Veternik
• Shtëpi 2 katëshe
• 310m2
• Sallon
• 4 dhoma gjumi
• Kuzhinë
• Banjo
• wc
• Ballkon