3000€

Shtëpi me qira kodi-300

Shtepi 6 Bedroom 3 Bathroom 2 Garage

Përshkrimi : Shtëpia është e ndërtim i ri dhe është e pamobiluar e përshtatshme për qerdhe,shkollë etj. Lokacioni :Shtëpia gjendet në lagjen Arbëria. Informata e qerasë: Çmimi 3.000€ Jepet nga agjencioni INTERCAPITAL

Contact An Agent

Të dhënat mbi pronën:kodi -300
Arbëri
Jepet me qera shtëpia në ARBËRI
Shtëpi ka
• 4 kate
• Nga 155m2
• 3 Sallona
• 6 dhoma gjumi
• 3 Kuzhina
• Banjo
• wc
• Ballkona
• Oborr 10ari
• Garazhë