3000 €

Shtëpi me qira kodi-270

Shtëpi luksoze 6 Bedroom 4 Bathroom 2 Garage

Përshkrimi : Shtëpi ekskluzive me qera e rregulluar dhe e renovuar bukur me pamje te bukur kah qyteti Lokacioni : Shtëpia gjendet në lagjen Arbëria Informata e qerasë: Çmimi 3000€ Jepet nga agjencioni INTERCAPITAL

Contact An Agent

Të dhënat mbi pronën:kodi -270
Arbëri

• Shtëpi 4 katëshë
• Me 5 ari oborr
• 6 dhoma gjumi
• 3 Sallona
• 3 Kuzhina
• 4 Banjo
• ballkona