Pent house me qira kodi-802

Pent house 3 Bedroom 3 Bathroom 1 Garage

Banesa është në katin e 8, (Kompleksi Tregtia), dhe ka gjithsej 230m2 banim, 100m2 terrasë me pamje të mrekullueshme nga qyteti, dhe garazhën ngjitur me liftin. Banesa është komplet e mobiluar dhe e gatshme për banim.

Contact An Agent

Të dhënat mbi pronën kodi -802
• Vendi : Prishtinë
• Lagjja : Arbëri
• Kati 8
• Sallon me dy ambiente
• Kuzhinë
• 3 dhoma gjumi (2 master bedroom)
• 3 Banjo
• Wc
• Shpajz
• Garazhë
• Ballkon 100m²
• Çmimi 2200€

Jepet nga agjencioni INTERCAPITAL