Pent house me qira kodi- 691

Pent house 3 Bedroom 3 Bathroom

Ky pent house I rregulluar bukur ju ofron një komoditet lartë mirëmbajtja në nivel ngrohja dhe ujë gjatë 24 orëve (24/7).Pent house është ndërtim i ri , ka sallon ,kuzhinë , 3 dhoma gjumi, 2 banjo, wc,2 ballkona .

Contact An Agent

Të dhënat mbi pronën kodi -691
• Vendi : Prishtinë
• Lagjja : Arbëria
• Kati 8
• 200m²
• Sallon
• Kuzhinë
• 3 Dhoma gjumi
• 2 Banjo
• Wc
• Ballkon
• Ngrohje qendrore
• Klima
• Oxhak
• Çmimi 1200€

Jepet nga agjencioni INTERCAPITAL