1.300€

Pent house me qira kodi-547

Pent house 3 Bedroom 2 Bathroom

Pent house luksoz në lagjen Arbëria kati 8 .Pent house ka dhe sallonin me kuzhinë, 3 dhoma gjumi ,3 banjo,terracë të madhe është tërësisht e mobiluar, çmimi 1.300€.

Contact An Agent

Të dhënat mbi pronën kodi -547
Pent house

• Vendi : Prishtinë
• Lagjja:Arbëri
• Kati 8
• Dhomë dite
• Kuzhinë
• 3 dhoma gjumi
• Banjo
• Wc
• Shpajz
• Terrace e madhe
• Çmimi 1.300€
Jepet nga agjencioni INTERCAPITAL