Pent house me qira kodi-546

Pent house 3 Bedroom 3 Bathroom 1 Garage

Pent house luksoz në lagjen Aktash kati 12 .Pent house ka dhe sallonin me kuzhinë, 3 dhoma gjumi ,3 banjo,terracë të madhe është tërësisht e mobiluar, çmimi 1.700€.

Contact An Agent

Të dhënat mbi pronën kodi -546
Pent house

• Vendi : Prishtinë
• Lagjja:Aktash
• Kati 12
• Dhomë dite
• Kuzhinë
• 3 dhoma gjumi
• Banjo
• Wc
• Shpajz
• Terrace e madhe
• Çmimi 1.700€
Jepet nga agjencioni INTERCAPITAL