Pent house me qira kodi-537

Pent house 3 Bedroom 2 Bathroom

Pent house luksoz me qira në lagjen Arbëria.Pent house ka sallon,kuzhinë,3 dhoma gjumi,2 banjo dhe terracë të madhe,ka liftin personal,2 parkingje për vetura,çmimi 1600euro.

Contact An Agent

Të dhënat mbi pronën kodi -537

• Vendi : Prishtinë
• Lagjja:Arbëria
• Kati 8
• Dhomë dite
• Kuzhinë
• 3 dhoma gjumi
• 2 banjo
• Terracë të madhe
• Çmimi 1600€
Jepet nga agjencioni INTERCAPITAL