Kat shtëpie me qira kodi-661

Kat shtëpie 2 Bedroom 1 Bathroom 1 Garage

Kat shtëpie me qira në lagjen Arbëria kati 2 me 100 m².Kati është i mobiluar ka sallon,kuzhinë,2 dhoma gjumi,banjo,2 ballkona si dhe vendparkim për një veturë,çmimi 450euro.

Contact An Agent

Të dhënat mbi pronën kodi -661

• Vendi : Prishtinë
• Lagjja:Arbëria
• Kati 2
• 100m²
• Sallon
• Kuzhinë
• 2 dhoma gjumi
• Banjo
• 2 ballkona
• Çmimi 450€
Jepet nga agjencioni INTERCAPITAL