Kat shtëpie me qira kodi -658

Kat shtëpie 3 Bedroom 2 Bathroom 1 Garage

Jepet kati i shtëpisë me qira në afër Slovenija sporti kati është e mobiluar ka 3 dhoma gjum,sallon,kuzhinë,banjo,wc,,dhe oborr me garazhë çmimi 500euro i negociushëm.

Contact An Agent

Të dhënat mbi pronën kodi -658

• Vendi : Prishtinë
• Lagjja:Afër Slovenija sport
• Kati i shtëpisë
• Sallon
• Kuzhinë
• 3 dhoma gjumi
• Banjo
• wc
• Ballkon
• Çmimi 500€
Jepet nga agjencioni INTERCAPITAL