Kat shtëpie me qira kodi-418

Kat shtëpie 3 Bedroom 2 Bathroom 1 Garage

Përshkrimi: Shtëpia është në sistem banesor e rregulluar e mobiluar ka 3 kate me nga 3 dhoma gjumi,sallon,kuzhinë ,banjo ,wc ,ballkon dhe ka bodrum dhe garazhë. Lokacioni :Shtëpia gjendet në Matiqan Informata e qirasë: Çmimi 500€ për një kat Jepet nga agjencioni INTERCAPITAL

Contact An Agent

Të dhënat mbi pronën:kodi -418
• Matiqan
• Kat shtëpie
• 100m²
• Sallon
• Kuzhinë
• 3 dhoma gjumi
• Banjo
• wc
• Ballkon
• Garazhë
• Bodrum
• Nxemje qëndrore