Kat shtëpie me qira kodi-406

Kat shtëpie 2 Bedroom 1 Bathroom 1 Garage

Përshkrimi:Shtëpia është e rregulluar dhe mobilohet me të gjitha të reja ka sallon ,kuzhinë ,2 dhoma gjumi, banjo, ballkon të madh dhe oborr. Lokacioni :Shtëpia gjendet në Taslixhe Informata e qirasë: Çmimi 800€ i negocushëm Jepet nga agjencioni INTERCAPITAL

Contact An Agent

Të dhënat mbi pronën:kodi -406
• Taslixhe
• Kat shtëpie
• Oborr
• Sallon
• Kuzhinë
• 2 dhoma gjumi
• Banjo
• Garazhë
• Nxemje qëndrore
• Terracë të madhe