900.000€

Hotel në shitje kodi #0011

Përshkrimi:Hoteli është shumë luksoz i rregulluar ekstra ka restorant me më shumë se 250 vende si dhe 8 dhoma për mysafirë ka 31 ari oborr . Lokacioni :Hoteli gjendet në Milloshevë Informata e shitjes: Çmimi 900.000€ Shitet nga agjencioni INTERCAPITAL

Contact An Agent

Të dhënat mbi pronën:kodi -#0011
• Milloshevë
• Hotel
• 1000m2
• Sallon për dasma pë 250 persona
• Kuzhinë të pajisur me të gjitha mjetet
• 8 Dhoma gjumi për mysafirë
• Oborr 31 ari