Villë luksoze në shitje Golem kodi-009

Të dhënat mbi pronën kodi -009 • Vendi :Golem • Shtëpi 2 katëshe • 200m2 banim • 4.15 ari tokë • Sallon • Kuzhinë • 3 dhoma gjumi • 2 Banjo • Ballkon • Çmimi 200.000€ I negociushëm Shitet nga...

view the listing

Lalzit Bay Resort dhe Spa kodi-008

Të dhënat mbi pronën kodi -008 • Vendi : Shqipëri • Një hotel spektakolar me 5 yje zë një pozitë të mahnitshme afër detit dhe është ideale për vizitorët e kohës së lirë që kërkojnë të gëzojnë...

view the listing

Truall në shitje në Vlorë kodi-888

Të dhënat mbi pronën kodi-888 Shitet trualli në Vlorë Shqipëri Truall me sipërfaqe 300 m2 te kalaja në Vlorë, Toka ka pamje nga deti ku duket qartë Ishulli i Sazanit dhe Gadishulli i Karaburunit,dhe vija bregdetare e...

view the listing

Shqipëri apartament në shitje #001

Të dhënat mbi pronën:kodi – #001 Te parku I qytetit • Kati 4 • 200m2 • 6 dhoma gjumi • 2 Salona • 2 kuzhina • 4 banjo • 2 ballkona

view the listing

Shqipëri

Ofrojmë banesa në Shqipëri në bregdetin e Vlorës për pushimet verore. Banesat janë të standardit të lartë me pamje të bukur kah deti dhe të mobiluara e të rregulluara bukur . Kemi banesa me 1 dhe me 2 dhoma...

view the listing