Banesë shitje kodi -582

Banesë 3 Bedroom 2 Bathroom

Banesa është ndërtim ri gjendet në lagjen Mat .Banesa ka 106m², kati 4 me 3 dhoma gjumi,dhomë dite ,kuzhinë, banjo, wc, ballkon, çmimi 90.000€. Renditja e banesës është perfekte dhe e mobiluar me një shije të veqant .

Contact An Agent

Të dhënat mbi pronën kodi -582

• Vendi : Prishtinë
• Lagjja :Mat
• Kati
• 106m²
• Sallon
• Kuzhinë
• 3 dhoma gjumi
• Banjo
• Wc
• Ballkon
• Çmimi 90.000€
Shitet nga agjencioni INTERCAPITAL