500 €

Banesë me qira Kodi : 221

Të dhënat mbi pronën:kodi 221 Banesë me qira te qafa Kati I shtatë 60m2 Dy dhoma gjumi Salon Kuzhinë Banjo Nxemje Terracë Garazhë Sigurim Përshkrimi : Banesa është e re dhe e mobiluar me mobile luksoze e pa banuar më parë . Lokacioni: Gjendet në një lokacion te Qafa ku të gjitha shërbimet I keni afër Informata e qirasë : E mobiluar Çmimi 500€ Jepet nga agjencioni INTERCAPITAL

Contact An Agent

Të dhënat mbi pronën:kodi 221

Banesë me qira te qafa

  • Kati I shtatë
  • 60m2
  • Dy  dhoma gjumi
  • Salon
  • Kuzhinë
  • Banjo
  • Nxemje
  • Terracë
  • Garazhë
  • Sigurim

Përshkrimi :

Banesa është e re dhe e mobiluar me mobile luksoze e  pa banuar më parë .

Lokacioni:  Gjendet në një lokacion  te Qafa ku të gjitha shërbimet I keni afër

Informata e qirasë :
E mobiluar

Çmimi  500€

Jepet nga agjencioni INTERCAPITAL