Banesë për zyre kodi-272

Përshkrimi : Banesa është e renovuar plotësisht dhe e përshtatshme për të funksionuar si zyre. Lokacioni : Banesa gjendet në lagjen Pejton . Informata e qirasë: Çmimi 1100€ Jepet nga agjencioni INTERCAPITAL

Contact An Agent

Të dhënat mbi pronën:kodi -272
Lagjen Pejton
• Kati 2
• 160m2
• 3 dhoma
• Sallon
• Kuzhinë
• Banjo
• ballkon