105.000€

Banesë në shitje kodi-579

Banesa(pent house) është ndërtim i ri dhe e pa mobiluar është në katin e 8-të. Ka sallon,kuzhinë, 2 dhoma gjumi, banjo,ballkon.Banesa është e renovuar dhe e dekoruar ekstra,çmimi 105.000€ I negociushëm.

Contact An Agent

Të dhënat mbi pronën kodi -579
• Vendi : Prishtinë
• Lagjja : Mat
• Kati 8 i fundit (pent house)
• 93m²
• Sallon
• Kuzhinë
• 2 dhoma gjumi
• Banjo
• Ballkon 24m
• Çmimi 105.000€
Shitet nga agjencioni INTERCAPITAL