75.000€

Banesë në shitje kodi- 577

Banesë 2 Bedroom 2 Bathroom

Banesa është ndërtim i ri dhe e pa mobiluar është në katin e 5-të. Ka sallon,kuzhinë, 2 dhoma gjumi, banjo,wc,ballkon.Ka rrymë dhe ujë 24h banesa ka ndriçim natyral shumë të mirë me diell të mjaftueshëm gjatë gjithë ditës si dhe pamje të bukur nga ballkoni,çmimi 75.000euro i negociushëm.

Contact An Agent

Të dhënat mbi pronën kodi -577
• Vendi : Prishtinë
• Lagjja : Mati 1
• Kati 5
• 88.74m²
• Sallon
• Kuzhinë
• 2 dhoma gjumi
• Banjo
• wc
• Ballkon
• Çmimi 75.000€
Shitet nga agjencioni INTERCAPITAL