Banesë në shitje kodi-576

Banesë 3 Bedroom 2 Bathroom 1 Garage

Banesa është ndërtim i vjetër gjendet në lagjen Bregu i diellit.Banesa është komplet e renovuar është në katin e dytë,ka sallon,kuzhinë ,3 dhoma gjumi, banjo,wc,ballkon,bodrum dhe garazhë,çmimi 130.000€ i negociushëm.

Contact An Agent

Të dhënat mbi pronën kodi -576
• Vendi : Prishtinë
• Lagjja : Breg diellit
• Kati 2
• 83m² neto
• Sallon
• Kuzhinë
• 3 dhoma gjumi
• Banjo
• wc
• Ballkon
• Garazhë
• Bodrum
• Çmimi 130.000€
Shitet nga agjencioni INTERCAPITAL