Banesë në shitje kodi-575

Banesë 2 Bedroom 1 Bathroom

Banesa është ndërtim i ri dhe e mobiluar është në katin e 3-të ka 89m2.. Ka sallon,kuzhinë, 2 dhoma gjumi, banjo,ballkon dhe shpajz,çmimi 85.000€ komplet e mobiluar.

Contact An Agent

Të dhënat mbi pronën kodi -575
• Vendi : Prishtinë
• Lagjja : Arbëri
• Kati 3
• 89m²
• Sallon
• Kuzhinë
• 2 dhoma gjumi
• Banjo
• Ballkon
• Shpajz
• Çmimi 85.000€
Shitet nga agjencioni INTERCAPITAL