E shitur

Banesë në shitje kodi -560

Banesë 1 Bedroom 1 Bathroom

Shitet banesa në Prishtinë në qendër afër shtatores së Zahir Pajazitit kati 6 me 66m² neto komplet e renovuar dhe e mobiluar .Banesa ka sallon,kuzhinë,dhomë gjumi,banjo,ballkon,çmimi 130.000€.

Contact An Agent

Të dhënat mbi pronën kodi -560

• Vendi : Prishtinë
• Lagjja:Qendër
• Kati 6
• 66m² neto
• Sallon
• Kuzhinë
• Dhomë gjumi
• Banjo
• Ballkon
• Çmimi 130.000€
Shitet nga agjencioni INTERCAPITAL