110.000€

Banesë në shitje kodi-558

Banesë 2 Bedroom 1 Bathroom

Banesa është ndërtim i vjetër gjendet në lagjen Dardania afër Santesë.Banesa është në katin e 3-të e përshtatshme për banim ka sallon,kuzhinë,2 dhoma gjumi ,banjo, ballkon është tërësisht e renovuar dhe e mobiluar,çmimi 110.000euro i negociushëm.

Contact An Agent

Të dhënat mbi pronën kodi -558
• Vendi : Prishtinë
• Lagjja : Dardania (te santea)
• Kati 3
• 67m² neto
• Sallon
• Kuzhinë
• 2 dhoma gjumi
• Banjo
• Ballkona
• Ngrohje qëndrore
• Çmimi 110.000€

Shitet nga agjencioni INTERCAPITAL